Fotograf ślubny

Fotograf ślubny – fotograf na ślub i wesele

Praca fotografa ślubnego to nie tylko naciskanie spustu migawki w momentach, które wydają się ważne. Jeśli właśnie na tym polegałoby jego zadanie, takie zajęcie można by było porównać do rzemiosła. Fotografia ślubna jest jednak czymś znacznie więcej.

 

Fotografia ślubna – profesjonalizm, który można dostrzec gołym okiem

Spoglądające na siebie osoby, w których oczach widać miłość, szacunek i chęć spędzenia życia razem – taka scena jest materiałem niezwykle wdzięczny do fotografowania. Nie oznacza to jednak, że wystarczy jedynie aparat, żeby dobrze utrwalić taką chwilę. Aby przekonać się, że to stwierdzenie jest prawdziwe, wystarczy zestawić zdjęcia zrobione przez laików ze zdjęciami wykonanymi przez profesjonalnego fotografa na wesele. W przypadkach pierwszego rodzaju nierzadko zdarza się, że piękno chwili nie jest w stanie dostatecznie wybrzmieć. Przyczyną może być złe kadrowanie, słaba znajomość sprzętu, prześwietlenie itp. Każda chwila podczas ślubu i wesela jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Aby ją uchwycić i zapisać w jak najpiękniejszy sposób, warto fotografię ślubną powierzyć specjalistom.

Uśmiechy spowodowane zobaczeniem się pierwszy raz w strojach ślubnych, przygotowania do ceremonii, huczna zabawa w gronie najbliższych – ślub i wesele to ogromna dawka pozytywnych emocji, które warte są zapisania. Dobry fotograf na ślub musi być wszędzie tam, gdzie pojawiają się najpiękniejsze reakcje pary oraz gości. Z uwagą powinien je śledzić, wyłapywać, a następnie utrwalać. Jednocześnie nie może tu być mowy o nachalności. Profesjonalny fotograf na wesele zna plan uroczystości i dobrze wie, kiedy zrobić zdjęcie, aby nie utrudniać parze i gościom czerpania pełnej przyjemności z tego wyjątkowego dnia.

 

para podczas sesji

 

Nie tylko zdjęcia ślubne. Sesja portretowa, buduarowa, kobieca

Wszyscy lubimy oglądać zdjęcia, na których po prostu wyglądamy dobrze. Z kolei te, na których prezentujemy się niezbyt atrakcyjnie, najchętniej chcielibyśmy ukryć i zdecydowanie nie mamy ochoty dzielić się tymi pamiątkami z innymi. Zdjęcia ze ślubu, sesje narzeczeńskie, portretowe czy fotografie chrztu to pamiątki, do których wracamy przez całe życie. Każdy marzy o tym, żeby takie fotografie doskonale oddawały klimat danej chwili. Otoczenie to jednak nie wszystko. Rzetelny specjalista wie również, jak sfotografować ludzi, aby uwypuklić ich najlepsze cechy. W efekcie powstaje fotografia, na której dostrzec można piękną, klimatyczną scenerię oraz osoby, w których spojrzeniach widać szczęście, ekscytację i wiele innych emocji.

 

Pamiątka, do której z przyjemnością będą Państwo wracać

 

Fotografią zajmuję się od lat. Przez ten czas udało mi się utrwalić miliony wyjątkowych spojrzeń, unikalnych uśmiechów i innych przepięknych chwil, którymi tak chętnie dzielimy się z najbliższymi. Doświadczenie w fotografowaniu m.in. różnorodnych ślubów, chrztów pozwala mi idealnie dopasowywać się do każdego nowego klienta i trafnie realizować jego oczekiwania. Jestem otwarty na pomysły, sugestie i dodatkowo zawsze proponuję kreatywne rozwiązania od siebie. Zachęcam do skorzystania z mojej oferty, jeśli chcą Państwo:

  • mieć atrakcyjną pamiątkę z wesela, ślubu, chrztu;
  • zrealizować profesjonalną sesję portretową, buduarową, kobiecą;
  • cieszyć się niezwykłymi zdjęciami z sesji narzeczeńskiej.

 

Realizuję zlecenia na terenie Szczecina, Stargardu oraz okolic.  Serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę stworzyć unikalną pamiątkę, którą z przyjemnością będą eksponować Państwo w swoim mieszkaniu i pokazywać ją innym.