Wasze opinie

o współpracy ze mną

Ada & Mateusz

Niedawno odebraliśmy album :)
coś pięknego! Pamiątka na całe życie! Dziękujemy Oskar :)
Atmosfera w plenerze super, podczas ślubu dużo fajnych i praktycznych wskazówek.
Serdecznie polecamy Oskara, pełen profesjonalizm :) 

Agnieszka & Radek

Profesjonalista!Byliśmy zadowoleni zarówno z kontaktu przed ślubem (daje wskazówki, pomaga w organizacji czasu np. przy przygotowaniach), jak i na ślubie/weselu oraz teraz – po. W trakcie wesela praktycznie niewidoczny, a zdjęcia pokazują, że był wszędzie, uchwycił przepiękne momenty. Jeżeli chodzi o plener - radzi jakie miejsca wybrać, w zależności od koncepcji.

Aleksandra & Darek

Polecam! Super podejście do klienta, czuliśmy się mega swobodnie na sesji.
Oryginalne zdjęcia, pełen profesjonalizm, duża pomysłowość. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, fotografie uwieczniły momenty radości i wzruszenia.
Dziękujemy raz jeszcze !

Andżelika & Paweł

Świetny fotograf w 100% do polecenia! Podczas całości uroczystości nierzucający się w oczy, przy jednoczesnym idealnym uchwyceniu wszystkich najważniejszych momentów. Dzięki swojemu doświadczeniu i talentowi potrafi wychwycić chwile i detale, które na fotografii stają się najcenniejszą i niezapomnianą pamiątką na całe życie. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu… Jego łatwość w nawiązywaniu kontaktów i poczucie humoru sprawiło, że każda chwila spędzona przed obiektywem (czy to w dniu ślubu, czy w plenerze) odbywała się w swobodnej atmosferze. Dzięki pomysłowości Oskara zdjęcia są nietuzinkowe, a sesje niosą za sobą wiele frajdy. Materiał końcowy przerósł nasze oczekiwania. Nasza współpraca z Oskarem była czystą przyjemnością :)

Ania & Marek

Oskar to prawdziwy profesjonalista, który od pierwszego spotkania wywarł na nas bardzo dobre wrażenie - wiedzieliśmy, że to właściwa osoba na właściwym miejscu :) Jest bezpośredni i przemiły, przez co atmosfera na sesji była wesoła i swobodna. Pełen pasji i zaangażowania fotograf, który udziela wielu przydatnych wskazówek i skutecznie uspokaja w najbardziej stresujących momentach :)W dniu ślubu był praktycznie niewidoczny, a mimo to zrobił nam fantastyczne zdjęcia, które będą stanowić dla nas niesamowitą pamiątkę.

Gorąco polecamy i dziękujemy! 

Asia & Przemek

Zdjęcia robione przez Oskara zobaczyliśmy po ślubie naszych znajomych, którzy skorzystali z jego usług. Szybko przejrzałam portfolio dostępne w internecie i od razu wiedziałam, że to właśnie Oskar musi być fotografem na naszym ślubie! Od początku, przy pierwszym spotkaniu, stworzył bardzo przyjazną atmosferę. Odpowiadał na wszystkie nasze pytania, służył poradą, a w tym najważniejszym dniu swoim spokojem upewniał nas, że wszystko się uda :) zdjęcia są przepiękne i na pewno przez lata będziemy dobrze wspominać te uwiecznione na nich chwile. Wszystkim polecamy usługi Oskara, a my bardzo dziękujemy!

Basia & Mateusz

Oskar, dzięki Tobie wspomnienia pozostają w pełnej okazałości bez żadnych uszczupleń na zawsze ! Dziękujemy za cudowną współpracę przed w trakcie i po. 

Każda podpowiedź była wymierzona w punkt. Świetnie rozwiązane formalności, wszystko jasne, czyste, klarowne. Współpracując z tym Gościem wiesz za co płacisz! WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU !! Serdecznie POLECAMY!

Emilia & Paweł

Profesjonalista w swoim fachu, który do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem czego efektem są przepiękne zdjęcia. Fantastyczna atmosfera podczas sesji również utwierdziła nas w przekonaniu że wybierając Oskara dokonaliśmy najlepszego wyboru. Więc jeśli tylko ma wolny termin nie ma się co zastanawiać. POLECAM :)

Gosia & Andrzej

Szukając fotografa, dokładnie dwa lat temu :) zachwyciła nas oryginalność i niepowtarzalność Twoich fotografii. Już wtedy można było zauważyć, że "aparat w Twoich rękach" czyni cuda. Twojej pracy nie można ocenić jednym słowem, mi po prostu brakuje słów! Profesjonalizm, duża pomysłowość, spontaniczność, uśmiech na twarzy cechują właśnie Twoją osobę! Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Reportaż ślubny jak i sesja plenerowa wzbudziły wielki zachwyt nasz, naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Oskar Szymczyk jest najlepszy!!! :) Życzymy Ci wielu sukcesów na szczeblu zawodowym i jak i w życiu prywatnym!

Bardzo dziękuję za album, że mnie namówiłeś, naprawdę dostarczył mi wielu wzruszeń, jest przecudny, pamiątka na całe życie! :)

Ewelina & Maciej

Szczerze polecam! Oskar radzi sobie w deszczu i w słońcu! Jest fotografem dyskretnym, który uchwyci najważniejsze chwile i da im najlepszą jakość, zachowując je na wieczność!

Gosia & Marcin

Fantastyczny fotograf i oczywiście fantastyczne zdjęcia !!! Mamy cudowną pamiątkę ze ślubu i wesela. Pracuje dyskretnie , nie rzucając się w oczy A jednocześnie uchwycajac niezwykle momenty. Zdjęcia są pełne emocji , wyraziste , po prostu piękne ! Bardzo fajna , bezstresowa atmosfera podczas sesji plenerowej . Polecamy wszystkim !!!

Justyna & Grzegorz

Wesele jest raz w życiu(daj Boże) i fotografa wybierasz tylko raz. Pytanie, którego? Nam się udało dokonać właściwego wyboru. Na uroczystości weselnej jest wiele chwil, które są nieraz sekundą. Uchwycić je to nie lada zadanie. Nie tylko my para młoda byliśmy w centrum uwagi fotografa, ale również goście byli zauważani w najbardziej emocjonujących momentach. Opinia naszych gości po otrzymaniu zdjęć bardzo nas cieszy. A co godne uwagi, fotograf pracował niezauważony stąd może zdjęcia są tak bardzo naturalne i oddają swobodną atmosferę. Dziękujemy ! 

Kasia & Marek

Oskar to prawdziwy profesjonalista, w każdym calu, kreatywny, pomysłowy i bardzo twórczy, a przy tym przesympatyczny i bezpośredni. Od pierwszego spotkania nawiązuję się z nim kontakt. Na ślubie i weselu niemal niewidzialny, człowiek zapomina o jego istnieniu przez co nie czuję się w ogóle skrępowany, zaś na sesji po prostu czyta w myślach i wyprzedza oczekiwania, otwarty na propozycję i pomysły Państwa Młodych. W każdej kwestii można się z nim dogadać. NAJLEPSZY! Szczerze i gorąco polecamy Oskara jako fotografa na wesele :)

Małgosia & Darek

Współpraca z Oskarem była dla nas czystą przyjemnością. Zdjęcia zarówno reportażowe jak i plenerowe - piękne i profesjonalne w pełni oddające emocje. Pamiątka na całe życie.

Oskar dba o wszystko. Cenne wskazówki i podpowiedzi przed ślubem, super atmosfera. W trakcie uroczystości "niewidoczny", ale zdjęcia, ujęcia są świetne. Polecamy gorąco !

Kinga & Paweł

Bardzo dziękujemy za cudowne, wyjątkowe zdjęcia, które przypominają nam jak wiele emocji i uczuć przeżywaliśmy w tym najważniejszym dla nas dniu. Dziękujemy za to, że dzięki Tobie otrzymaliśmy jedną z najpiękniejszych pamiątek. Życzymy dalszych sukcesów i samych zadowolonych klientów:). Po prostu DZIĘKUJEMY!!! 

Magda & Marcin

Zamawiając fotografa na wesele pomyślałam sobie: będą zdjęcia ładne, 2-3razy się obejrzy i odłożę album na półkę i może zajrzę do niego za 10 lat..". Lecz odbierając album w sobotę moje podejście zmieniło się o 180 stopni ;) 

Album jest taki piękny,że nie mogę się napatrzeć na niego. Wszystkie najważniejsze chwile w tym dniu są w przepiękny sposób uwiecznione. Wszystko wygląda jak by to było wczoraj ;) Bardzo dziękujemy za tak piękna pamiątkę z tego Najważniejszego dla Nas dnia !

Kasia & Sebastian

Oskarze! Dziękujemy Ci za utrwalenie najpiękniejszych chwil w Naszym życiu. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, do którego z wielką radością będziemy wracać nie tylko wspomnieniami. Twoje zaangażowanie, profesjonalizm i wyobraźnia przyczyniły się do stworzenia najpiękniejszego ślubnego albumu, w którym jesteśmy głównymi bohaterami ;). Plener? 800 km w jeden dzień, aby stworzyć dzieło sztuki;) Czy było warto? Byłooooooooooooooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!! :) Polecamy usługi "Oskar Szymczyk Fotografia" każdej parze, która chce, by ten wyjątkowy dzień pozostawił po sobie taką magię wspomnień jaką są nasze zdjęcia :)

Marlena & Andrzej

Zdecydowanie polecamy! Dziękujemy serdecznie za piękne zdjęcia z najważniejszego dnia w Naszym Życiu.Oskar jest profesjonalistą i widać to na każdym zdjęciu! Dzięki Tobie mamy pamiątkę na całe życie :).

Marta & Michał

Świetny fotograf (zdjęcia świadczą same za siebie, więc nie będę się tu za wiele rozpisywała), który w znakomity sposób uchwycił klimat wesela mimo, iż był praktycznie niezauważalny. Dodatkowo spowodował, iż podczas sesji ślubnej nie czuliśmy się skrępowani. Gorąco polecamy!

Marzena & Krzysztof

Najwspanialszą pamiątką każdej ważnej uroczystości są zdjęcia, ponieważ to właśnie na nich można uchwycić fajne, śmieszne a nawet poważne momenty w naszym życiu. I my właśnie chcąc uwiecznić ten najważniejszy dzień także chcieliśmy mieć taką pamiątkę. Wybór fotografa okazał się najlepszą decyzją.Jakiś czas temu odebraliśmy zdjęcia, wraz z fotoalbumem. Jakość, wykonanie jest mega ! Pragniemy serdecznie podziękować za spokój, złote rady no i oczywiście zdjęcia. Szczerze polecamy. Pozdrawiamy !

Natalia & Piotr

Wybór fotografa, który uwieczni piękne chwile w dniu ślubu jest bardzo ważną decyzją - w końcu to pamiątka na całe życie. Nasz wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Oskar świadczy usługi na najwyższym poziomie i takie też są jego fotografie - pełen profesjonalizm. Współpraca bez zarzutów. Efekty pracy są olśniewające. Dziękujemy i polecamy wszystkim!

Ola & Bartek

Kierując się wyborem fotografa, który uwieczni najważniejszy dzień naszego życia w taki sposób, aby zdjęcia wzbudzały w nas emocje jeszcze długo po ślubie, szukaliśmy osoby kreatywnej, o wysokim poczuciu estetyki, tworzącej zdjęcia niebanalne i niesztampowe (wzięło mnie na trudne słówka hihi :D). Przeglądając różne propozycje dostępne na rynku postawiliśmy na Oskara i dziś, będąc świeżo po obejrzeniu ślubnych zdjęć, jesteśmy pewni - to był strzał w 10! Zdjęcia są zachwycające! Ślubne - zatrzymanie najważniejszych momentów tego dnia w sposób magiczny, plenerowe - romantyczne i z klasą, czyli nasz cel został osiągnięty. Z czystym sumieniem możemy polecić Oskara każdemu, kto chce mieć przepiękną pamiątkę w postaci fotografii z wszelkich ważnych uroczystości! Dziękujemy Oskar!

Sonia & Romek

Kochany Oskarze :) 

Chcielibyśmy Ci oboje bardzo podziękować za uwiecznienie najpiękniejszego dnia w naszym życiu, zatrzymanie tak cudownych i cennych momentów, do których będziemy powracać z wielką przyjemnością. Dziękujemy za profesjonalizm, dbałość o szczegóły a także za przemiłą atmosferę i oswojenie nas z obiektywem :) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze to właśnie Ciebie wybraliśmy. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność :).

Edyta & Robert

Właśnie obejrzeliśmy album. Jest prze-pię-kny!!! Zdjęcia wyszły boskie i ciesze się, że zdecydowaliśmy się Ciebie. Pięknie dziękujemy za tak cudowną pamiątkę !

Paula & Michał

Profesjonalny fotograf, piękne ujęcia zarówno na ślubie jak i w plenerze. Pozytywny, uśmiechnięty, miły i wiedzący co chce uchwycić w swoich zdjęciach. Wart polecenia najbliższym osobą.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego zdjęć, bez wątpienia wybralibyśmy jeszcze raz Oskara jako naszego fotografa ślubnego! GORĄCO POLECAM!!!

Ola & Karl

Przepiekne zdjecia - i to naturalnie przepiękne - gdzie nie trzeba z każdego ujęcia robić „fish eye” aby było ciekawe ;))) wspaniałe momenty, nic nie brakuje. Wszystko jest tak naturalne i piękne jak w było w rzeczywistości. Wspaniała pamiątka! A to dopiero początek. Współpraca z Oskarem jest po prostu świetna, super poczucie humoru i otwartość. Trafne porady, zawsze w kontakcie, a jednocześnie poczujecie się jak by Oskara tam nie było gdy robi zdjęcia co jest wspaniałe - po prostu komfort i zero sztuczności! Na prawdę szczerze polecamy a szczególnie ze ważne było dla nas współpraca w dwóch językach polskim i angielskim. Mieliśmy świetny ubaw na sesji plenerowej, długie rozmowy w aucie w drodze do Berlina i kebab kończący nasza sesje ;) - super zabawa co tylko potwierdza jak bardzo fajnie nam się współpracowało. Ani przez chwile nie musieliśmy się o nic martwic! A zdjęcia po prostu cud! Dziękujemy Oskar !

Tatiana & Radosław

Dziękujemy Ci Oskarze za bardzo piękne zdjęcia, które będą przypominać nam do końca życia ten wyjątkowy dzień, dzień naszego ślubu. W każdym zdjęciu widać trud oraz talent jaki włożyłeś tworząc te małe dzieła sztuki. Twoje zaangażowanie oraz profesjonalne i elastyczne podejścia do klienta jest godne naśladowania. Dziękujemy Ci za zdjęcia oraz album, lepszego fotografa nie mogliśmy znaleźć!!! Polecamy Oskara każdemu, kto chciałby zachować na fotografii wyjątkowe chwile swojego życia!!!

Żaneta & Maciek

Ślub to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, w którym przeplata się niezliczona ilość emocji, wzruszeń... Stojąc przed wyborem fotografa bardzo zależało nam na tym, żeby wybrać kogoś, kto w subtelny, wyważony sposób będzie potrafił wydobyć i uwiecznić te emocje. Szukaliśmy długo i daleko od miejsca zamieszkania, ale znaleźliśmy :)

Oskar to fotograf - profesjonalista w każdym calu. Doskonale zna się na swojej pracy. W prawie niezauważalny sposób potrafił dostrzec i uwiecznić każdy szczegół naszej uroczystości, pozostawiając nam tym samym piękną pamiątkę do końca życia. To osoba, której w 100% można zaufać i nie zawieść się. Współpraca z Oskarem to czysta przyjemność, dlatego jeszcze raz serdecznie dziękujemy i jednocześnie gorąco polecamy!!! 

Ola & Przemek

Polecamy z całego serca Oskara. Fotograf z pasją i okiem do uchwycenia najważniejszych momentów. Profesjonalizm, super podejście i bezproblemowy kontakt:) Wszystko na duuuuży plus :) Dziękujemy, że towarzyszyłeś nam w najważniejszym dniu naszego życia. 

Klaudia & Krzysztof

Pełen profesionalizm! Śmiało możemy polecić dosłownie każdemu ofertę Oskara. Przygotowania, ślub jak i wesele w bardzo przyjaznej atmosferze. Plener - nie moglismy sobie wyobrazic lepszego fotagrafa! Zero stresu, tremy itp - POLECAMY!!!