Sesje Ślubne w Plenerze

Sesja ślubna plenerowa to bardzo specyficzna pamiątka. Naturalne piękno przyrody daje ogromne pole do popisu profesjonalnemu fotografowi i szansę na stworzenie klimatycznych zdjęć.

Nie da się określić jednej, sprawdzającej się w każdym przypadku scenerii. Każda para jest inna i nieco inaczej wyobraża sobie wymarzony plener ślubny. Oczywiście, osoby nieco lepiej orientujące się w temacie, zdają sobie sprawę z tego, że w takich zdjęciach można wyróżnić pewne powtarzalne motywy. Wierzę jednak, że dobry fotograf umie wykorzystać atrakcyjne scenerie w taki sposób, żeby podkreślić wyjątkowość chwili i indywidualizm konkretnej pary. Zawsze staram się wydobyć z fotografii właśnie te jakości, bo uważam, że to one sprawiają, że moi klienci z przyjemnością będą wracać do tych wspomnień.

Sesja ślubna w plenerze

Fotografowanie na świeżym powietrzu znacznie różni się od zdjęć w studiu. Należy właściwie dobrać porę wykonywania zdjęcia, tak aby naturalne światło wykorzystać na swoją korzyść. Oprócz tego bardzo ważne jest właściwe zaplanowanie kadru. Niezależnie od tego, czy para decyduje się na zdjęcie przedstawiające miejską architekturę, zabytkowe ruiny czy zdjęcie na łonie leśnej natury – w każdej sytuacji należy z uwagą zaplanować kompozycję i celnie zdecydować, które elementy otoczenia będą atrakcyjnie prezentowały się na zdjęciu.

Zawsze wspólnie z klientami ustalamy miejsce sesji. Parze młodej nieraz zależy na tym, aby było to otoczenie, które ma dla niej szczególne znaczenie i wiąże się z określonymi wspomnieniami. Powinno to być miejsce, w którym para czuje się dobrze i swobodnie. Niekiedy moi klienci zwracają się do mnie z prośbą o wskazówki. Chętnie podpowiadam, gdzie można wykonać zachwycające zdjęcia, a następnie para wybiera propozycję, która podoba się jej najbardziej.

Sesja w plenerze to dla wielu osób ważniejsza pamiątka niż zdjęcia z samego ślubu. Nie ma tu miejsca na pośpiech i zabieganie. Można za to skupić się w pełni na tym, co najważniejsze – na ukazaniu wyjątkowości uczucia, łączącego dwie osoby i zestawienia go z zachwycającym krajobrazem.

Sesje ślubne w plenerze

Sesja plenerowa Szczecin – jakich zdjęć mogą się Państwo spodziewać?

Efektem mojej pracy są zdjęcia dopracowane, klimatyczne i nietuzinkowe. Pary, korzystające z moich usług, w zależności od preferencji, mogą liczyć zarówno na zdjęcia, na których widoczne są dwie osoby, jak też zdjęcia, które ukazują dokładniej mimikę i emocje panny i pana młodego z osoba (takie fotografie przypominają nieco bardziej sesję portretową).

Dzięki mojemu doświadczeniu mogę zaproponować klientom wiele praktycznych wskazówek oraz ciekawe warianty póz, możliwych do zrealizowania w danej lokacji. Przede wszystkim jednak staram się wytworzyć miłą, luźną atmosferę. Takie warunki nie tylko sprawiają, że wspólnie spędzony czas jest przyjemniejszy; pozwalają też stworzyć piękne fotografie, na których para wygląda naturalnie.

Serdecznie zapraszam do sprawdzenia mojej oferty pary ze Szczecina i z okolic. Chętnie zapoznam się z Państwa oczekiwaniami. Jestem pewien, że wspólnie uda się nam stworzyć fotografie, z których będą Państwo dumni.